گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری طلافروشی

گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری طلافروشی

گاوصندوق آسانسوری به گاوصندوق طلا فروشی ها نیز مشهور است و یکی از پر کاربرد ترین انواع گاوصندوق ها است.

 

گاوصندوق آسانسوری ، یکی از انواع گاوصندوق هایی است که برای طلا فروشی ها کاربرد دارد و ما می خواهیم ویژگی های آن را بررسی کنیم:

 

این نوع از گاوصندوق باید بسیار امنیت بالایی داشته باشد زیرا با اموال شخص به صورت مستقیم در ارتباط است و این مورد را شرکت سیف نیکا با دقت هر چه تمام تر انجام داده است تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

امنیت این نوع صندوق، با قفل هایی که کاملا حرفه ای و با دقت بالا بر روی آن نصب شده است، کا ملا تضمینی می باشد و رمزی که شما باید برای آن انتخاب نمایید، رمزی ترکیبی می باشد که این نوع رمز بسیار راه مطمئنی می باشد برای این که بتوانید از آن استفاده کنید و یک راهی برای ضد سرقت بودن این نوع گاوصندوق به شمار می آید.

گاوصندوق آسانسوری، به یک نوع باتری به نام UPS مجهز است که نحوه کار این باتری به صورت زیر می باشد:

گاهی اوقات ممکن است پیش بیاید که برق برود، در این گونه مواقع گاوصندوقی که در فروشگاه یا مغازه وجود دارد، نباید باز شود و با رفتن برق مشکلی برایش پیش نیاید.

گاوصندوق آسانسوری این ویژگی را دارد که بتواند در هنگام قطعی برق، به کار خود ادامه دهد و با هیچ مشکلی رو به رو نشود.

یک ویژگی بسیار خاصی که این صندوق دارد، هشدار پیامکی است که بسیار نکته قابل توجهی می باشد.

این هشدار برای زمانی است که یک فرد دیگری بخواهد درب گاوصندوق را باز نماید یا در هنگام سرقت، فردی تلاش کند که درب صندوق را باز نماید. در این هنگام، پیامکی را برای صاحب گاوصندوق ارسال می گردد تا آن شخص را از تلاش ناموفق برای باز شدن درب، آگاه کند.

طلافروشان برای این که دیگر لازم نباشد در روز چند بار طلاها را در ویترین جابجا کنند و یا این که زمان زیادی را برای این مصرف نکنند، می توانند به راحتی گاوصندوق آسانسوری را خریداری نمایند و از آن بهره ببرند.

سرعت عملکرد شما با استفاده از این نمونه گاوصندوق آسانسوری بسیار افزایش پیدا می یابد.

فضای بسیار زیادی که این گاوصندوق از آن برخوردار است، باعث می شود که شما عزیزان بتوانید همه وسایل را در داخل آن قرار دهید. البته این امکان برای مشتریان گاوصندوق آسانسوری فراهم شده است که بتوانند فضا و سایز دلخواه و مورد نظر خود را به شرکت سیف نیکا سفارش دهند.

این محصول شرکت سیف نیکا، از ویژگی نسوز بودن نیز برخوردار است که با این ویژگی دیگر شما به هیچ گونه صندوق دیگری احتیاج پیدا نخواهید کرد. زیرا که این صندوق، با فولادی بسیار مقاوم ساخته شده است که می تواند در برابر حرارت تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد مقاومت کند.

این نوع محصول، همانند دیگر محصولات شرکت سیف نیکا، از ضمانت کتبی و خدمات پس از فروشی برخوردار است که خیال شما را از این بابت راحت می کند. شما می توانید بعد از خرید، از خدمات بی نظیر این محصول برخوردار شوید.

از جمله خدماتی که می توان برای این گاوصندوق در نظر گرفت عبارتند از:

  • بازدیدهای دوره ای از گاوصندوق :

این امکان برای رفاه حال مشتری طراحی و در نظر گرفته شده است.

  • سیستم تعمیرات و نگهداری :

بر اساس گزارشات الکترونیکی، این صندوق دارای سیستم تعمیرات می باشد.

  • استفاده از سیستم ایمن جک پیچ:

به جای استفاده از سیستم های غیر ایمنی که وجود دارد، این صندوق برای بالا بردن ایمنی از این امکان استفاده می کند.

خرید گاوصندوق آسانسوری در تهران

گاوصندوق آسانسوری – گاوصندوق آسانسوری

هم چنین، این صندوق دارای بیمه سرقت و آتش سوزی و گارانتی دو ساله مکانیک می باشد که یک ویژگی بی نظیر به شمار می آید.

شرکت سیف نیکا، برای این گاوصندوق، یک سیستم ضد سرقت بسیار قوی وبا امنیت بالایی طراحی کرده است که این سیستم می تواند در برابر برش مقاومت کند.

لازم به ذکر است که ورقه های فولادی که در این صندوق به کار رفته است، دارای ضخامتی به اندازه ۱۰ میلی متر می باشد که این موضوع امنیت این صندوق را دوچندان کرده است.

بهتر است بدانید که در زمان سرقت یا آتش سوزی، این امکان برای گاوصندوق آسانسوری فراهم شده است که بتوانید از راه دور نیز درب گاوصندوق را ببندید و آن را کنترل کنید.

علاوه به تمام ویژگی های بالا، باید بگوییم که این صندوق نیز ضد آب می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به گاوصندوق آسانسوری، با شرکت سیف نیکا تماس حاصل قرمایید.

منبع : گاوصندوق آسانسوری سایت سیف نیکا